Náhodné foto
Aktuální info
    Náš nový projekt a cestovatelský web Wild Camping TIPs. Databáze spacích míst z celého světa.
    Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě nechybí ani fotografie Norska.
    Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
    Recepty, které vás baví nejen jíst, ale i číst. To je online kuchařka s recepty Paní Čuby. Nevěříte?
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko u Sjoy
Odkazy / links

Další naše weby:

www.h2omaniaks.com - základní stránka všech projektů občanského sdružení H2Omaniaks, extrémní pádlování, cestování, točení filmů a videí…

H2Omaniaks production - foto, video, produkce, reklama, specialisté na extrémní sporty. Natočíme a nafotíme vaše zážitky na vodě, pod ní i nad ní, používáme speciální kamery a headcamery. Extrémní závody, videoreportáže, mediální podpora akcí a expedice, firemní teambuildingy.

www.offroad.h2omaniaks.com - web, který rozjel týmový Honza “Ofrouďák” Škvor o cestování a expedicích především mimo silnice vším, co má motor a kola. Najdete tu i kupu užitečných typů na úpravy aut a motorek.

www.norsko.h2omaniaks.com - Země vodopádů a v létě věčného slunce (tedy deště?), tak by se dalo říkat Norsku. Zemi, kde každé léto trávíme 2 měsíce raftováním pro českou CK Smart travel, cestováním a kajakováním. V roce 2010 zde chystáme natočit další film.

www.zeland.h2omaniaks.com - Země ptáka Kiwi a zároveň vodácký ráj. Země, kde mají všechno naopak, zimu mají v červenci a léto v prosinci, v poledne mají půlnoc, volant napravo a chodí vzhůru nohama. V roce 2009 jsme tu natočili film Nový Zéland očima kajakářů.

Chystáme ostrov Borneo

__________

Na fotce v záhlaví nyní můžete vidět jezero Gjende

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Kontakt
H2Omaniaks, o.s.
Czech Republic
GSM: +420 724 144 493

WEB: www.h2omaniaks.com
ISSN: 1803-6295
About H2Oteam
Translate to


More...