Náhodné foto
Aktuální info
    Náš nový projekt a cestovatelský web Wild Camping TIPs. Databáze spacích míst z celého světa.
    Tomáš Mähring rozjel "fotoweb" s možností objednat jeho nejlepší autorské fotografie jako fotoobrazy nebo pouze prohlédnout výběr jeho fotek z cest, samozřejmě nechybí ani fotografie Norska.
    Naše maniacká produkce má nový web s kompletní nabídkou jak natáčení videí a postprodukce, tak služeb týkajících se zvuku a nahrávání hudby, fotografie, grafiky a designu, tvorby webových stránek, překladů a tvorby titulků, ...
    Recepty, které vás baví nejen jíst, ale i číst. To je online kuchařka s recepty Paní Čuby. Nevěříte?
Rubriky
Podporujeme / Support
Počásko u Sjoy
Vítejte na nově spuštěném webu o Norsku
Říjen 20th, 2009 Rubrika admin info.

Zde se budou průběžně objevovat články s typy, kam se v Norsku podívat, jak a na kolik dní naplánovat cestu po této zemi a také semtam nějaké zážitky a články o našich cestách během letních pracovních pobytů (každé léto má v Norsku raftovou základnu česká cestovní kancelář Smart travel a pro tu sem jezdíme pracovat a vozit české klienty na raftech).

Zatím se můžete podívat na stránku o chystaném natáčení filmů v létě 2010 nebo se podívat na prvních pár zatím “pracovních” informací o naším občanským sdružením chystaném závodě v rámci Sjoa river festivalu, který bývá v první půlce července.

Pokud byste měli zájem stát se jedním z partnerů chystaných projektů (jednoho z filmů nebo závodu) nebo tohoto webu, budem rádi, když nám napíšete.

Nebo jste snad v Norsku už byli a chcete se podělit o své zážitky nebo o trasu a místa, která jste projeli? Nabídněte a domluvíme se.

Za H2Omaniaks, o.s. Tomáš “Rodeista” Mähring

Google maps - Norsko


 

Na fotce v záhlaví nyní můžete vidět jezero Gjende

Nově na H2Omaniaks
BlueBoard.cz
Kontakt
H2Omaniaks, o.s.
Czech Republic
GSM: +420 724 144 493

WEB: www.h2omaniaks.com
ISSN: 1803-6295
About H2Oteam
Translate to


More...